Drzwi z panelem szklanym wsadowym

Charakterystyka
Modern house entrance

Drzwi z panelem szklanymNieprzemijający czar klasycznych, eleganckich rozwiązań, zwłaszcza w aranżacyjnym detalu, dodaje kompozycji szyku i dobrego smaku. Tworząc drzwi z panelem szklanym postawiliśmy na fuzję dwóch, z pozoru różnych, światów projektowych – wysokich parametrów użytkowych, zapewniających najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz subtelności bryły, dzięki, której drzwi stanowią swoistą wizytówkę każdego domu. OknoPlus proponuje drzwi z bezpiecznym pakietem szybowym, w którym szyba zewnętrzna poddana jest procesowi piaskowania z pozostawieniem elementów przezroczystych. Jest to cenione przez architektów rozwiązanie, atrakcyjne zarówno pod względem cenowym i jak energooszczędnym. Dzięki szerokiej możliwości personalizacji wymarzonego modelu, decyzje estetyczne zapadają nawet w przypadku najdrobniejszych elementów – pochwytów ze stali szlachetnej, klamek klasycznych lub nowoczesnych, a także rodzaju szkła – od ozdobnego szklenia ornamentowego i witrażowego, aż po wysmakowane szkło weneckie i matowe.

Parametry techniczne

Specjalnie zaprojektowany, ciężki profil PCV, a także stalowe zbrojenie o grubości 2 mm, stojące na straży bezpieczeństwa domowników, stanowią ciekawy kontrast dla eleganckiego, indywidualnie dobieranego przeszklenia drzwi. Z tej fuzji powstały drzwi o zupełnie zaskakujących właściwościach termicznych i estetycznych.

Współczynnik Uw dla drzwi z pakietem szybowym wynosi:

  • drzwi z pakietem 2-szybowym 1,3 W/m2K
  • drzwi z pakietem 3-szybowym 1,0 W/m2K

Innowacje

Wybór drzwi wejściowych z panelem szklanym to także indywidualne podejście do zamykania i otwierania, a wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki. Tradycyjny klucz można z łatwością połączyć z czytnikiem linii papilarnych, kluczem RiFD, pilotem, klawiaturą, a nawet systemem Bluetooth, odpowiadając tym samym na zróżnicowane preferencje i przyzwyczajenia wszystkich domowników.

Ponadto, dodatkowym udogodnieniem, jest możliwość montażu zasuwnicy autoLock AV3 z wyzwalaczem magnetycznym, dzięki której zyskujemy efekt automatycznego zaryglowania tuż po zamknięciu drzwi.

Design

Ponadczasowa elegancja modelu z panelem szklanym wyraża się przede wszystkim w czerpaniu z najlepszych praktyk projektowych. Wysokiej jakości przeszklenia  w wielu wariantach estetycznych, szeroki wachlarz stonowanych lub kontrastowych pochwytów, a także rozbudowana oferta klamek, sprawiają, że jest to idealny wybór dla miłośników szlachetnego detalu aranżacyjnego.

Wzornictwo

WZORY PANELI SZKLANYCH