NorskStil

NorskStil 2

Skandynawska jakość okien
Nic nie wpływa na rozwój stolarki tak silnie, jak wyzwania użytkowe, z jakimi przychodzi się jej mierzyć. Wyrazem tej idei jest seria NorskStil – technologia zahartowana w skrajnie wymagających warunkach klimatycznych Skandynawii, krainie dobowych amplitud temperatury o wysokości 70° i wichur wiejących z prędkością nawet 100 km/h.Okna NorskStil łączą zaawansowane rozwiązania techniczne, norweską prostotę, niezawodność i funkcjonalność, a także solidne, polskie wykonanie zapewniające przystępną cenę. Efekt? Nowoczesna, spełniająca najwyższe standardy energooszczędności stolarka o współczynniku izolacji cieplnej dla całego okna Uw = 0,7 W/m2K. Dzięki technologii wklejania szyb w ramę skrzydła, okna NorskStil cechują poprawione parametry statyczne, co umożliwia zastosowanie eleganckich, wielkoformatowych przeszkleń, nawet w obliczu najtrudniejszych warunków.Profil

Profile okien NorskStil wyróżniają się harmonijnie dobranymi proporcjami oraz smukłym i gładkim wykończeniem powierzchni. Na straży bardzo dobrej izolacyjności termicznej okien stoją sześciokomorowe profile klasy A o grubości ścianek zewnętrznych min 2,8 mm i szerokości komór wewnętrznych min. 5 mm. Specjalny kształt ramy został zaprojektowany tak, aby stanowił dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe.

Wzmocnienia

Stalowe ocynkowane wzmocnienie wielokrotnie gięte o grubości 1,5-2 mm, przykręcane do profilu nie rzadziej niż co około 30 cm. Grubość wzmocnienia zależy od wielkości okna, ale nigdy nie jest niższa niż 1,5 mm.

Listwa przyszybowa

Okna NorskStil można wyposażyć w klasyczne, zaokrąglone listwy przyszybowe.

Okucia

W oknach zastosowano okucia renomowanej firmy Winkhaus, które reprezentują najwyższy poziom zaawansowania technicznego w branży okuć i zabezpieczeń stosowanych w stolarce okiennej. Okucia te, to komfort użytkowania, innowacyjny wygląd np. stosują okucia schowane, czy możliwości rozszczelnienia okien i kontrolowanie wietrzenia.

 

logo norskstil