SwissForm Active

swissformactiv

Szwajcarska precyzja dla wymagającychEstetyczne i nowoczesne, a zarazem bezpieczne i energooszczędne – od okien wymaga się dziś znacznie więcej niż bycia kolejnym elementem budwy.  Współcześnie stają się bowiem detalem dekoracyjnym naszego domu, stoją na straży bezpieczeństwa naszego domu i nas samych, a we wnętrzu, gwarantują kojącą ciszę i spokój. Okna SwissForm dają od siebie znacznie więcej – ich innowacyjna budowa gwarantuje możliwość projektowania wielkogabarytowych przeszkleń, zapewniając użytkownikom  zachwycające widoki i dużo więcej światła. Co więcej, nowa linia okien doskonale wpisuje się w trend eko, dbając o energooszczędność, ciepło i gwarantując odporność nawet w obliczu skrajnych warunków atmosferycznych.Profil

To, co wyróżnia SwissForm na tle innych rozwiązań, to przede wszystkim innowacyjna, w pełni 6-komorowa budowa profilu bluEvolution o szerokości zabudowy 82 mm, która w połączeniu ze specjalnym systemem uszczelek zapewnia naszym oknom doskonałą izolacyjność termiczną. Ponadto, głębokie osadzenie szyby w profilu zmniejsza liniowy współczynnik strat cieplnych Ψ, co czyni okno SwissForm jeszcze cieplejszym. 

SwissForm daje możliwość szklenia przy użyciu pakietów szybowych o grubości od 24 do 52 mm, a w wersji klejonej nawet do 54 mm! Profil SwissForm to przede wszystkim więcej światła. Możliwość zintegrowania profilu z potrójnym pakietem szybowym o szerokości 48 mm i przepuszczalności światła na poziomie Lt = 74% sprawiają, że konstrukcje SwissForm idealnie odnajdą się w domach, w których naturalne światło staje się jednym z podstawowych elementów aranżacyjnych wnętrza.

Wzmocnienia

Szwajcarską precyzję wykonania gwarantują stalowe, ocynkowane wzmocnienia wielokrotnie gięte o grubości 1,5-2 mm. Stalowe wzmocnienie zapewnia odpowiednią statykę, usztywniają konstrukcję. Połączenie z nowatorskim profilem SwissForm, umożliwia wykonywanie okazałych, a jednocześnie stabilnych statycznie konstrukcji okiennych i drzwiowych.

Listwa przyszybowa

SwissForm to również swoboda wyboru – w ramach linii proponowane są bowiem trzy kształty wykończeń przyszybowych: prosty, ozdobny lub zaokrąglony, co pozwala na indywidualne dostosowanie okna do charakteru pomieszczenia. Wybór kształtu listwy nie ma wpływu na jego cenę, zaś szerokość listwy dobierana jest odpowiednio do wybranego pakietu szybowego.

Okucia

W oknach zastosowano okucia renomowanej firmy Winkhaus, które reprezentują najwyższy poziom zaawansowania technicznego w branży okuć i zabezpieczeń stosowanych w stolarce okiennej. Okucia te, to komfort użytkowania, innowacyjny wygląd np. stosują okucia schowane, czy możliwości rozszczelnienia okien i kontrolowanie wietrzenia.

logo_swissform