SwissForm Art

swissform-art

Cicho, ciepło, bezpiecznie
Nic tak nie poprawia nastroju, jak mocna kawa i niezwykły widok za oknem lub kojąca cisza i ciepło podczas wieczornego, zimowego seansu z książką. I choć połączenie wielkogabarytowych przeszkleń z rozwiązaniami energooszczędnymi może na pierwszy rzut oka budzić wątpliwości, udowadniamy, że nasza nowa linia SwissForm potrafi sprostać nawet największym wymaganiom inwestorów. Z łatwością również funkcjonuje w trudnych warunkach atmosferycznych, zapewniając domownikom upragniony spokój, bezpieczeństwo i niezwykłe wrażenia estetyczne.ProfilTo, co wyróżnia SwissFirm na tle innych rozwiązań to przede wszystkim innowacyjna, w pełni 6-komorowa budowa profilu bluEvolution o szerokości 82 mm, która w połączeniu ze specjalnym systemem uszczelek zapewnia naszym oknom doskonałą izolację termiczną. Ponadto, głębokie osadzenie szyby w profilu zmniejsza liniowy współczynnik strat cieplnych Ψ, co czyni okno SwissForm jeszcze cieplejszym. SwissForm daje możliwość szklenia pakietów szybowych od 24 do 52 mm, a w wersji klejonej nawet do 54 mm! Linia produktów SwissForm to przede wszystkim więcej światła. Możliwość zintegrowania profilu z potrójnym pakietem szybowym o wymiarze 48 mm i przepuszczalności światła na poziomie Lt = 74% sprawiają, że SwissForm Art idealnie odnajdą się w domach, w których naturalne światło staje się jednym z kluczowych elementów aranżacyjnych wnętrza.

Wzmocnienia

Nową linię okien Swiss Form uzupełniają rozwiązania do zadań specjalnych – m.in. stalowe, ocynkowane wzmocnienia wielokrotnie gięte o grubości 1,5-2 mm.

Listwa przyszybowa

Seria okien SwissForm Art dba nie tylko o wysoce funkcjonalne rozwiązania, ale idealnie wpisuje się w pełny wachlarz obowiązujących trendów projektowych. Jej delikatnie zaokrąglona linia przełamuje geometryczne bryły budynków, a spektrum możliwości wykończenia o charakterze prostym, ozdobnym lub zaokrąglonym gwarantuje dopasowanie zarówno do klasycznych, jak i zupełnie awangardowych projektów architektonicznych.

Okucia

W oknach zastosowano okucia renomowanej firmy Winkhaus, które reprezentują najwyższy poziom zaawansowania technicznego w branży okuć i zabezpieczeń stosowanych w stolarce okiennej. Okucia te, to komfort użytkowania, innowacyjny wygląd np. stosują okucia schowane, czy możliwości rozszczelnienia okien i kontrolowanie wietrzenia.

logo_swissform