ROLETY

Na każdym etapie budowy bądź użytkowania budynku, bogata oferta rolet pozwoli na dopasowanie do Państwa wymagań i preferencji.

Nowobudowany dom

  • rolety podtynkowe – optymalne w sytuacji gdy nie zostały jeszcze wylane nadproża. Poszczególne systemy pozwalają na całkowice schowanie skrzynek w nadprożach co zapewnia wysoką estetykę budynku.

Modernizacja domu

  • rolety nadokienne w systemach EXAKT, EXPERT oraz Revo – osadzane są na górnej ramie okna i razem z nim montowane we wnęce okiennej. Elewacja przesłania zewnętrzną ścianę kasety, dzięki czemu jest ona niewidoczna, jak i niedostępna od zewnątrz. Od wewnętrznej strony budynku zachowany musi być dostęp do klapy rewizyjnej.
  • rolety zewnętrzne, natynkowe – montowane są na elewacji. Dostępne są różne kształty skrzynek. Kolorowe zestawienia skrzynek i pancerzy rolet mogą tworzyć atrakcyjny element fasady budynku.

Bez tytułu kopia

RoletyPancerze wyprodukowane są z wysokogatunkowego stopu aluminium, wypełnione pianką poliuretanową. Gwarantują wysoką wytrzymałość, szczelność oraz prawie bezszelestne podnoszenie i opuszczanie. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Poduszka powietrzna, która powstaje między opuszczonym pancerzem i oknem, chroni przed stratami ciepła (obniża do 37% koszty opału) oraz tłumi skutecznie hałas.

 

Komfort użytkowania rolet zapewnia nam ich system sterowania. Dzięki systemowi SELVE – Intronic wystarczy lekko nacisnąć przycisk pilota, nadajnika naściennego lub programatora czasowego, a rolety poruszą się pojedynczo lub grupowo. Funkcje te mogą zostać wywołane także automatycznie o zaprogramowanej godzinie lub przez sygnał czujnika słonecznego.